به گزارش afgsport، مسابقات انتخابی بین مهاجران سراسر کشور ایران برای اعزام به مسابقات بین المللی جام فجر امسال در دو بخش بانوان و آقایان روز گذشته (۲ جدی) در شهر مشهد برگزار شد.
این دور از مسابقات زیر نظر نمایندگی فدراسیون تکواندوی افغانستان، خراسان رضوی و با همکاری کانون تکواندوکاران مهاجر راه اندازی شده بود که از تاریخ ۳۰/۹/۹۰ تا تاریخ ۳/۱۰/۹۰ برگزار شده بود و تکواندوکاران از شهرهای خراسان، تهران توابع( ورامین، قرچک، باقرشهر، ایوانکی، شمیرانات)، کرمان، سمنان، گلستان، قم و کرج شرکت کرده بودند.
در مراسم اهدا جوایز در بخش بانوان و آقایان آقای بخشی، رییس فدراسیون تکواندو افغانستان و هیئت همراه، محمد ظاهر خاشعی، مسؤل کانون تکواندوکاران مهاجر و محمد میرزایی، نماینده فدراسیون افغانستان حضور داشتند و مدال ها را به تکواندوکاران اهدا نمودند.

از سمت راست:مسؤل بخش بانوان، نماینده فدراسیون تکواندو خراسان رضوی

از سمت راست:محمد میرزایی، نماینده فداسیون تکواندو خراسان رضوی و علی رضا حیدری، مربی تیم مشهداز سمت چپ:سمیه غلامی، عضو تیم ملی افغانستان و دارنده کاپ اخلاق این دوره از مسابقات و عاطفه محمدی، عضور تیم مشهد

جواد لگزایی، دارنده کاپ فنی ترین بازیکن این دور مسابقات

Writer بتاريخ جدی - ۵ - ۱۳۹۰

۲ نظر / نظرات

  1. Writer می‌گه:

    سلام.
    خیلی قشنگ بود ممنونم.

  2. Writer می‌گه:

    ورزشکاران ما باعث افتخار و سربلندی ما هستند، از مربی این ورزشکاران بسیار تشکر می کنم و آرزوی موفقیت برای تمام ورزشکاران.

حامیان